آرشيو موضوعي همايش ها
همايش ها
برنامه هاي آينده
برنامه هاي آينده
دوره هاي بين المللي
دوره هاي بين المللي
آرشيو زماني خرداد 1391
اسفند 1390
آذر 1390
تير 1390
فروردين 1390
اسفند 1389

اقامت و تحصيل زبان در مالزي در موسسه STEPS، تاييد شده از طرف دانشگاه کمبريج - 1391/3/2


برچسب ها: دوره هاي بين المللي

شرايط جهاني شدن و توسعه فراگير اينترنت به عنوان جامع ترين رسانه موجود و گسترش روزافزون رسانه هاي انگليسي زبان و کاربردهاي فراوان اين زبان در دنياي امروز، شرايطي را به وجود آورده که در همه جنبه هاي زندگي، تسلط به زبان انگليسي در حد متوسط را اجتناب ناپذير کرده است. حتي براي دانشجوياني که با صرف وقت و هزينه قصد ادامه تحصيل در يک کشور خارجي را دارند، الويت نخست يادگيري زبان و بودن در محيطي انگليسي زبان مي باشد. چرا که همين زبان انگليسي مي تواند آينده شغلي فرد را تضمين کند.

دارا بودن امنيت اجتماعي بالا و محيطي ايمن و سالم، يکي از فاکتورهاي بسيار مهم در انتخاب کشور و محل تحصيل مي باشد. بسياري از کشورها که تبليغات زيادي هم دارند از فاکتورهاي اجتماعي خوبي برخوردار نيستند ولي مالزي جزء کشورهايي است که شما در آن کمتر دچار مشکل مي شويد و اختلاف فرهنگي کمي در اين کشور با کشور ما وجود دارد و تا حد زيادي از دغدغه ها و نتايج نامطلوب يک فضاي آلوده در امان هستيد وجود امکانات عالي با کمترين هزينه از ديگر مزاياي تحصيل در کشور مالزي مي باشد و در نهايت تحصيل در يک کشور ديگر تجربه اي جديد از ديگر فاکتورهاي مثبت مي باشد. دوران تحصيل در يک کشور ديگر قطعاً متفاوت، پرماجرا و سرشار از تجربه خواهد بود. مواجه شدن با افراد جديد با فرهنگ هاي مختلف از کشورهاي مختلف، آشنايي با محيط جديد، آشنايي با مديريت امور شخصي همچون کنترل هزينه ها و مديريت زمان.

مرکز زبان STEPSدر شهر کوالالامپور از برترين و شناخته شده ترين موسسات زبان در کشور مالزي محسوب مي شود. اين موسسه در يکي از مراکز آموزشي/تجاري شهر به نام Ampang Pointواقع شده است که به جهت دسترسي براي متقاضيان بسيار مطلوب مي باشد

اين موسسه با سالها تجربه در زمينه آموزش زبان، با استفاده از روشهاي تدريس به روز دنياي آموزش زبان و با بکارگيري اساتيد حرفه اي و با تجربه از کشورها و مليت هاي مختلف، با محيطي گرم و صميمي و متفاوت ارائه دهنده تجربه اي متفاوت و منحصر به فرد در يادگيري زبان انگليسي مي باشد.

اين موسسه مرکز رسمي آزمونهاي انگليسي عمومي دپارتمان ESOLدانشگاه کمبريج (KET,PET,FCE,CAE,CPE) مي باشد.

براي کسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به بخش دوره هاي بين المللي آموزش دانشجويان در سايت مراجعه کنيد.

مشاهده نظرات كاربران

 پست هاي قبل


© Copyright 2010 Safir Language Academy. ® All rights reserved.